HOME >> oferta

OPTYMALIZACJA TWOJEJ STRONY

Z jednej strony dopasowanie jej do potrzeb klientów, aby szybko i intuicyjnie mogli odnaleźć informacje, których tu szukają a z drugiej ułatwienie dojścia robotom internetowym.
Zakres prac obejmuje m.in.: opracowanie metatagów, czyli słów kluczowych, opisów i tytułu, poza tym linki wewnętrzne, opracowanie treści pod kątem wyszukiwarek, wykadrowanie zdjęć. W skrajnych przypadkach zmiana menu strony.

ZARZĄDZANIE STRONĄ

Usługa polegająca na stałym administrowaniu strony – bardzo pomaga ograniczyć wydatki na marketing. Ty dostarczasz tylko surowe materiały a ja zajmuję się całą resztą: sprawdzam literówki, poprawiam błędy stylistyczne, opracowuję grafikę itd. Czuwam również nad aktualizacją strony, usuwam stare informacje, proponuję nowe rozwiązania i zmiany, tak aby przynajmniej raz w miesiącu witrynę odświeżyć i uatrakcyjnić. W tym czasie Twoi ludzie z marketingu mają więcej czasu na obsługę klientów oraz pracę nad nowymi pomysłami.

KAMPANIE ADWORDS

Opracowanie kampanii sprowadza się do wyboru najbardziej trafionych słów kluczowych i ułożeniu krótkiego tekstu reklamowego. Z pozoru banalnie proste. Niewtajemniczeni myślą, że sztuką jest uzyskanie określonej liczby kliknięć, czyli przekierowań z wyszukiwarki na stronę. Ale w rzeczywistości chodzi o ściągnięcie osób zainteresowanych naszą ofertą a nie tylko o przypadkowe kliknięcia, które nie przełożą się na sprzedaż. Np. co z tego, że kampania hotelu będzie mieć klikalność na poziomie 10% (bardzo dobry wynik) skoro większość odwiedzających będzie w wieku 10-15 lat?

SERWIS FOTOGRAFICZNY

Każdy współczesny marketingowiec wie, że "jedno zdjęcie jest warte więcej niż 1000 słów". Obecnie panuje moda na proste, jasne strony, w których cały ciężar wrażeń estetycznych jest postawiony na zdjęcia zajmujące czasem nawet 90% powiechni ekranu.
Co może bardziej zachęcić klienta niż duże, piękne zdjęcie Twojego produktu/usługi wykonane profesjonalnym aparatem Canon EOS 5D?